ISOTUBE Plus dubbelwandig 150/200 Bocht 45 graden
ISOTUBE Plus – dubbelwandig
- bocht 45 graden
- Werkende lengte: 40 mm korter
- 150 mm binnendiameter / 200 mm buitendiameter
- Inwendig RVS 316L / Uitwendig RVS 304
Wanddikte binnen- en buitenwand: 0,5mm - Isolatie: 25 mm keramische wol (128 kg/mc)
T600-N1-D-V2-L50050-G50
EN 1856-1 :2009 - Geen koude- of warmtebrug
- Insteeksysteem
- Doorvoer afstand:
– niet brandbare materialen: 20mm
– brandbare materialen met omkokering: 0mm
– brandbare materialen: 50mm
Versleping van DW150 2x 45 graden bocht:
- Lengte: ~35cm
- Versleping: ~15cm
- Werkende lengte: 4cm minder
- Met een DW150/200 50 cm pijp wordt de versleping ongeveer 48cm en de lengte ongeveer 72 Lang.
- Prijs per bocht en wordt geleverd zónder klemband, deze apart bestellen
| Gewicht | 4 kg |
|---|
Gerelateerde producten
IsotubePlus DW150/200
ISOTUBE Plus DW150/200mm pijp 100cm lengte CAM2
Toevoegen aan winkelwagenISOTUBE Plus
- lengte: 100 cm
Wanddikte binnen- en buitenwand: 0,5mm - Isolatie: 25 mm keramische wol (128 kg/m3)
T600-N1-D-V2-L50050-G70
- Insteeksysteem
- Doorvoer afstand:
– brandbare materialen: 70mm - Wordt geleverd zónder klemband, deze apart bestellen