DW150/200 plat dak bitumen set
- Complete set te gebruiken als dakdoorvoer voor blokhut, tuinhuis, chalet of veranda.
- 1 meter Dubbelwandig 150/200 met klemband
- Klemband
- Stormkraag rvs
- Dakplaat 0 – 10° rvs
- Valwindtrekkap naar keuze
- Verdiepingsondersteuning naar keuze
- Onderaansluitstuk/Overgangsstuk Dubbelwandig naar Enkelwandig 150mm, 130mm, 120mm, 100mm, 080mm
Let op! Deze aanbieding is zonder enkelwandig rookkanaal – deze kunt u apart bij bestellen.
| Gewicht | 10 kg |
|---|
Gerelateerde producten
Compleet set voor platdak
DW150/200 bitumen set plat dat ZWART
Aanbieding!
Compleet set voor platdak
DW200/250 bitumen set plat dat ZWART
Toevoegen aan winkelwagenIsotube Plus gepoedercoat zwart Complete zwart gepoedercoate rookkanaal set te gebruiken als dakdoorvoer voor blokhut, tuinhuis, chalet of veranda. Set bestaat uit: Isotube Plus Zwart Complete zwart gepoedercoate set te gebruiken als dakdoorvoer voor blokhut, tuinhuis, chalet of veranda. 1 meter Dubbelwandig 200/250 Stormkraag Dakplaat 0 – 10° Valwindtrekkap Verdiepingsondersteuning Onderaansluitstuk/Overgangsstuk Dubbelwandig naar Enkelwandig 180mm …
DW80/130 plat dak kuntstof, EPDM – zwart
Aanbieding!
DW200/250 plat dak bitumen set
Toevoegen aan winkelwagenComplete set te gebruiken als dakdoorvoer voor blokhut, tuinhuis, chalet of veranda. 1 meter Dubbelwandig 200/250 met klemband Klemband Stormkraag rvs Dakplaat 0 – 10° rvs Valwindtrekkap naar keuze Verdiepingsondersteuning naar keuze Onderaansluitstuk/Overgangsstuk Dubbelwandig naar Enkelwandig 180mm of 200mm