DW150/200 bitumen set plat dat ZWART
- Isotube Plus Zwart
- 1 meter Dubbelwandig 150/200
- Stormkraag
- Dakplaat 0 – 10°
- Valwindtrekkap
- Verdiepingsondersteuning
- Onderaansluitstuk/Overgangsstuk Dubbelwandig naar Enkelwandig 80,100, 110, 120, 125, 130 en 150mm
Let op: Dit pakket is zonder Enkelwandige pijp, deze moet u apart bijbestellen indien nodig.
| Gewicht | 13 kg |
|---|
Gerelateerde producten
Compleet set voor platdak
DW100/150 plat dak kuntstof, EPDM – zwart
Aanbieding!
Compleet set voor platdak
DW150/200 plat dak kuntstof, EPDM – zwart
Aanbieding!
DW200/250 plat dak kunststof, epdm doorvoer
Toevoegen aan winkelwagenComplete rookkanaal set om als te gebruiken door een EPDM dak van blokhut, tuinhuis , chalett of veranda. Tot 25º hellingshoek. 1 meter Dubbelwandig 200/250 met klemband Klemband EPDM Rubberen Doorvoer Valwindtrekkap naar keuze Verdieping/Dak ondersteuning naar keuze Onderaansluitstuk/Overgangsstuk Dubbelwandig naar Enkelwandig 150mm, 130mm, 120mm, 100mm, 080mm Stormkraag