DW150/200 Langs de gevel doorvoer rvs
DW150mm
- 1x T-stuk 90 graden met klemband
- 1x Deksel voor T-stuk
- 1x 30 cm pijp met klemband
- 1x aansluitstuk DW->EW 150mm, 130mm, 125mm, 120mm, 110mm, 100mm, 080mm (optie: klemband meebestellen)