DW200 – 250 mm
Gepoeder coat zwart
- Wordt geleverd zónder klemband, deze apart bestellen
| Gewicht | 1 kg |
|---|
Gerelateerde producten
IsotubePlus DW200/250 Zwart
DW200/250mm paspijp 257 – 390 mm – Zwart
Toevoegen aan winkelwagenISOTUBE Plus paspijp 257 – 390 mm – Zwart Werkende lengte: 40 mm korter 200 mm binnendiameter / 250 mm buitendiameter Inwendig RVS 316L / Uitwendig RVS 304 Wanddikte binnen- en buitenwand: 0,5mm Isolatie: 25 mm keramische wol (128 kg/mc) temperatuurklasse 1200°C / EN 1094-1 Certificering T600 rookkanaal voor gas, lichte stookolie en hout; T600-N1-D-V2-L50050-G70 …
IsotubePlus DW200/250
DWØ200/250mm Loodslab 45°-60°graden
Aanbieding!
IsotubePlus DW150/200
Thermische Isolatie 80 kg/m³
Toevoegen aan winkelwagenThermische isolatiewol 80 kg/m³ Warmtewerende thermische isolatie synthetische glaswol 25 mm dik 61 cm breed Bestelling is per meter lengte Voor toepassing als extra thermische isolatie bij enkelwandig en dubbelwandig kanaal. Trekband wordt gebriukt voor het vastzetten van keramische dekens.