IsotubePlus DW150/200
Omkokeringsbeugel gegalvaniseerd 200mm CAM89-2
Toevoegen aan winkelwagenOmkokeringsbeugel gegalvaniseerd 200mm Omkokeringsbeugel voor het makkelijk monteren van een omkokering. De beugel is gecentreerd waardoor het rookkanaal op een goede afstand staat tot de omkokeringsplaten De beugel is geschikt voor pijpen met een buitendiameter van 200 mm Afmetingen: 35x35cm Hoog: 4cm
IsotubePlus DW150/200
DW150/200mm pijp 30cm lengte
Toevoegen aan winkelwagenISOTUBE Plus
- lengte: 100 cm
- Werkende lengte: 40 mm korter
- 150 mm binnendiameter / 200 mm buitendiameter
- Inwendig RVS 316L / Uitwendig RVS 304
Wanddikte binnen- en buitenwand: 0,5mm - Isolatie: 25 mm keramische wol (128 kg/m3)
T600-N1-D-V2-L50050-G70
EN 1856-1 :2009 - Geen koude- of warmtebrug
- Insteeksysteem
- Doorvoer afstand:
– niet brandbare materialen: 20mm
– brandbare materialen met omkokering: 0mm
– brandbare materialen: 70mm - Wordt geleverd zónder klemband, deze apart bestellen
IsotubePlus DW150/200
Omkokeringsbeugel RVS 200mm CAM89 (Nieuw)
Toevoegen aan winkelwagenOmkokeringsbeugel RVS 200mm Omkokeringsbeugel voor het makkelijk monteren van een omkokering. De beugel is gecentreerd waardoor het rookkanaal op een goede afstand staat tot de omkokeringsplaten De beugel is geschikt voor pijpen met een buitendiameter van 200 mm Afmetingen: 35x35cm Hoog: 4cm