“DW150/200Ømm contra aansluitstuk RVS” is toegevoegd aan je winkelwagen. Bekijk winkelwagen
ISOTUBE Plus dubbelwandig 150/200 Bocht 45 graden
ISOTUBE Plus – dubbelwandig
- bocht 45 graden
- Werkende lengte: 40 mm korter
- 150 mm binnendiameter / 200 mm buitendiameter
- Inwendig RVS 316L / Uitwendig RVS 304
Wanddikte binnen- en buitenwand: 0,5mm - Isolatie: 25 mm keramische wol (128 kg/mc)
T600-N1-D-V2-L50050-G50
EN 1856-1 :2009 - Geen koude- of warmtebrug
- Insteeksysteem
- Doorvoer afstand:
– niet brandbare materialen: 20mm
– brandbare materialen met omkokering: 0mm
– brandbare materialen: 50mm