- Met een DW150/200 50 cm pijp wordt de versleping ongeveer 48cm en de lengte ongeveer 72 Lang.
- Prijs per bocht en wordt geleverd zónder klemband, deze apart bestellen
| Gewicht | 4 kg |
|---|
Gerelateerde producten
IsotubePlus DW150/200
DW150/200mm pijp 30cm lengte
Toevoegen aan winkelwagenISOTUBE Plus
- lengte: 100 cm
- Werkende lengte: 40 mm korter
- 150 mm binnendiameter / 200 mm buitendiameter
- Inwendig RVS 316L / Uitwendig RVS 304
Wanddikte binnen- en buitenwand: 0,5mm - Isolatie: 25 mm keramische wol (128 kg/m3)
T600-N1-D-V2-L50050-G70
EN 1856-1 :2009 - Geen koude- of warmtebrug
- Insteeksysteem
- Doorvoer afstand:
– niet brandbare materialen: 20mm
– brandbare materialen met omkokering: 0mm
– brandbare materialen: 70mm - Wordt geleverd zónder klemband, deze apart bestellen
IsotubePlus DW150/200
Dakbevestigingsbeugel RVS 200mm (Nieuw) CAM95
Toevoegen aan winkelwagenDW/Ø150-200mm dakbevestigingsbeugel RVS (Nieuw) Beugel geschikt voor pijpen met een buitendiameter van 200 mm. Deze beugel hebben we speciaal ontwikkeld aan de hand van onze langdurige ervaring in het installeren van rookkanaal. Deze beugel is voorzien van SLEUVEN voor de geleiding van de beugels. En vervaardigd met extra stevige materialen.