DW150/200mm Bocht 40° graden (NIEUW)
ISOTUBE Plus
- bocht 40 graden
- Werkende lengte: 40 mm korter
- 150 mm binnendiameter / 200 mm buitendiameter
- Inwendig RVS 316L / Uitwendig RVS 304
Wanddikte binnen- en buitenwand: 0,5mm - Isolatie: 25 mm keramische wol (128 kg/mc)
T600-N1-D-V2-L50050-G50
EN 1856-1 :2009 - Geen koude- of warmtebrug
- Insteeksysteem
- Doorvoer afstand:
– niet brandbare materialen: 20mm
– brandbare materialen met omkokering: 0mm
– brandbare materialen: 50mm
Versleping van DW150 2x 40 graden bocht:
- Lengte: ~34.5cm
- Versleping: ~12cm
- Werkende lengte: 4cm minder
- Met een DW150/200 50 cm pijp wordt de versleping ongeveer 42cm en de lengte ongeveer 70 Lang.
- Prijs per bocht en wordt geleverd zónder klemband, deze apart bestellen
| Gewicht | 4 kg |
|---|
Gerelateerde producten
IsotubePlus DW150/200
ISOTUBE Plus DW150/200mm pijp 100cm lengte CAM2
Toevoegen aan winkelwagenISOTUBE Plus
- lengte: 100 cm
Wanddikte binnen- en buitenwand: 0,5mm - Isolatie: 25 mm keramische wol (128 kg/m3)
T600-N1-D-V2-L50050-G70
- Insteeksysteem
- Doorvoer afstand:
– brandbare materialen: 70mm - Wordt geleverd zónder klemband, deze apart bestellen
IsotubePlus DW150/200
DW150/200mm pijp 30cm lengte
- lengte: 100 cm
T600-N1-D-V2-L50050-G70
IsotubePlus DW150/200
Dakbevestigingsbeugel RVS 200mm (Nieuw) CAM95
Toevoegen aan winkelwagenDW/Ø150-200mm dakbevestigingsbeugel RVS (Nieuw) Beugel geschikt voor pijpen met een buitendiameter van 200 mm. Deze beugel hebben we speciaal ontwikkeld aan de hand van onze langdurige ervaring in het installeren van rookkanaal. Deze beugel is voorzien van SLEUVEN voor de geleiding van de beugels. En vervaardigd met extra stevige materialen.