DW150/200mm Bocht 40° graden (NIEUW)
ISOTUBE Plus
- bocht 40 graden
- Werkende lengte: 40 mm korter
- 150 mm binnendiameter / 200 mm buitendiameter
- Inwendig RVS 316L / Uitwendig RVS 304
Wanddikte binnen- en buitenwand: 0,5mm - Isolatie: 25 mm keramische wol (128 kg/mc)
T600-N1-D-V2-L50050-G50
EN 1856-1 :2009 - Geen koude- of warmtebrug
- Insteeksysteem
- Doorvoer afstand:
– niet brandbare materialen: 20mm
– brandbare materialen met omkokering: 0mm
– brandbare materialen: 50mm
Versleping van DW150 2x 40 graden bocht:
- Lengte: ~34.5cm
- Versleping: ~12cm
- Werkende lengte: 4cm minder
- Met een DW150/200 50 cm pijp wordt de versleping ongeveer 42cm en de lengte ongeveer 70 Lang.
- Prijs per bocht en wordt geleverd zónder klemband, deze apart bestellen
| Gewicht | 4 kg |
|---|
Gerelateerde producten
IsotubePlus DW150/200
Omkokeringsbeugel gegalvaniseerd 200mm CAM89-2
Toevoegen aan winkelwagenOmkokeringsbeugel gegalvaniseerd 200mm Omkokeringsbeugel voor het makkelijk monteren van een omkokering. De beugel is gecentreerd waardoor het rookkanaal op een goede afstand staat tot de omkokeringsplaten De beugel is geschikt voor pijpen met een buitendiameter van 200 mm Afmetingen: 35x35cm Hoog: 4cm