DW150/200 schuin dak epdm, kunstof zwart
- Isotube Plus gepoedercoat zwart
Set bestaat uit:
- 1 meter Dubbelwandig 150/200
- 1x klemband
- EPDM/ Profilab doorvoer
- Valwindtrekkap naar keuze
- Dakbevestigingsbeugel
- Onderaansluitstuk/Overgangsstuk Dubbelwandig naar Enkelwandig 150mm, 130mm, 125mm, 120mm, 110mm, 100mm, 080mm (optie: klemband meebestellen)