DW150/200 plat dak kunststof, epdm doorvoer
- Tot 25º hellingshoek.
- 1 meter Dubbelwandig 150/200 met klemband
- Klemband
- EPDM Rubberen Doorvoer
- Valwindtrekkap naar keuze
- Verdieping/Dak ondersteuning naar keuze
- Onderaansluitstuk/Overgangsstuk Dubbelwandig naar Enkelwandig 150mm, 130mm, 120mm, 100mm, 080mm
- Stormkraag
Let op: Dit pakket is zonder Enkelwandige pijp, deze moet u apart bijbestellen indien nodig.
| Gewicht | 13 kg |
|---|
Gerelateerde producten
Compleet set voor platdak
DW100/150 Plat dak bitumen – zwart
Aanbieding!
Compleet set voor platdak
DW200/250 plat dak kunststof, epdm doorvoer
Toevoegen aan winkelwagenComplete rookkanaal set om als te gebruiken door een EPDM dak van blokhut, tuinhuis , chalett of veranda. Tot 25º hellingshoek. 1 meter Dubbelwandig 200/250 met klemband Klemband EPDM Rubberen Doorvoer Valwindtrekkap naar keuze Verdieping/Dak ondersteuning naar keuze Onderaansluitstuk/Overgangsstuk Dubbelwandig naar Enkelwandig 150mm, 130mm, 120mm, 100mm, 080mm Stormkraag