DW150/200 plat dak bitumen set
- Complete set te gebruiken als dakdoorvoer voor blokhut, tuinhuis, chalet of veranda.
- 1 meter Dubbelwandig 150/200 met klemband
- Klemband
- Stormkraag rvs
- Dakplaat 0 – 10° rvs
- Valwindtrekkap naar keuze
- Verdiepingsondersteuning naar keuze
- Onderaansluitstuk/Overgangsstuk Dubbelwandig naar Enkelwandig 150mm, 130mm, 120mm, 100mm, 080mm