DW150/200 bitumen set plat dat ZWART
- Isotube Plus Zwart
- 1 meter Dubbelwandig 150/200
- Stormkraag
- Dakplaat 0 – 10°
- Valwindtrekkap
- Verdiepingsondersteuning
- Onderaansluitstuk/Overgangsstuk Dubbelwandig naar Enkelwandig 80,100, 110, 120, 125, 130 en 150mm
Let op: Dit pakket is zonder Enkelwandige pijp, deze moet u apart bijbestellen indien nodig.
| Gewicht | 13 kg |
|---|
Gerelateerde producten
Compleet set voor platdak
DW80/130 Plat dak bitumen – zwart
Aanbieding!
Compleet set voor platdak
DW200/250 plat dak bitumen set
Toevoegen aan winkelwagenComplete set te gebruiken als dakdoorvoer voor blokhut, tuinhuis, chalet of veranda. 1 meter Dubbelwandig 200/250 met klemband Klemband Stormkraag rvs Dakplaat 0 – 10° rvs Valwindtrekkap naar keuze Verdiepingsondersteuning naar keuze Onderaansluitstuk/Overgangsstuk Dubbelwandig naar Enkelwandig 180mm of 200mm
DW80/130 plat dak kuntstof, EPDM – zwart
Aanbieding!
DW200/250 bitumen set plat dat ZWART
Toevoegen aan winkelwagenIsotube Plus gepoedercoat zwart Complete zwart gepoedercoate rookkanaal set te gebruiken als dakdoorvoer voor blokhut, tuinhuis, chalet of veranda. Set bestaat uit: Isotube Plus Zwart Complete zwart gepoedercoate set te gebruiken als dakdoorvoer voor blokhut, tuinhuis, chalet of veranda. 1 meter Dubbelwandig 200/250 Stormkraag Dakplaat 0 – 10° Valwindtrekkap Verdiepingsondersteuning Onderaansluitstuk/Overgangsstuk Dubbelwandig naar Enkelwandig 180mm …